Hakkımızda

Mod Etiket Kimdir?

Etikete Bir Başka Pencereden Bakış

Mod Etiket Basım Kutu Ambalaj ve Matbaa Hizmetleri Ltd. Şti. , Ankara Kazımkarabekir mevkiinde teknolojik üretim tesisleriyle sektörde adını duyurmuş ve yer edinmiş bir firmadır. Yurt içinde özel sektörde, küresel pazarda ismi duyulmuş firmalarla çalışan Mod Etiket aynı zamanda Kamu kuruluşlarına da hizmet sunmaktadır.

Firma Kurucusu Suat Bozkurt  yurt içinde olduğu kadar küresel pazarda da faaliyet göstermektedir. Avrupa, Asya ve Arap Yarım Adasında olan firmalarla  üretim hizmeti her geçen gün yeni firma ve üretim kapasitesini katlanarak artmaktadır.

Mod Etiket,  etiket basım ve etiket tasarımı yanı sıra kutu, ambalaj ve matbaa hizmetlerini de kendi bünyelerinde sürdürmektedir.Mod Etiket en asli hedefi profesyonel hizmet kadrosu, çağa uygun sunum anlayışı, teknolojik ve yenilikçi yapısı ile sektöre girdiğinden bu yana elde ettiği tecrübeyi en geniş kitlelere ulaştırabilmek ve bu noktada sektöre de büyük bir katkı sunmasıdır.

Mod Etiket

Mod Etiket, Ankara da teknolojik üretim tesisleriyle sektörde adını duyurmuş ve yer edinmiş bir firmadır. Yurt içinde özel sektörde küresel pazarda ismi duyulmuş firmalarla çalışan Mod Etiket aynı zamanda Kamu kuruluşlarına da hizmet sunmaktadır. Firma Kurucusu Suat bey firması ile yurt içinde olduğu kadar küresel pazarda da faaliyet göstermektedir. Avrupa, Asya ve Arap Yarım Adasında olan firmalarla  üretim hizmeti veren Mod Etiket

Bizi Tanıyın

  • Anasayfa
  • Neler Yapıyoruz ?
  • Hakkımızda
  • Referanslarımız
  • Ürünlerimiz
  • İletişim

Mod Etiket Ambalaj Kutu Matbaa

Zübeyde Hanım Mah. Kazımkarabekir Cad. Murat Çarşısı No:39/22
bilgi@ankaramodetiket.com
+090 542 307 30 87

With your own essay writing support, you can easily and smoothly go about the procedure of getting your essay composed and ready for review in an academic institution or company office. It’s easy to overlook that each essay you write for any reason can end essay writer up in the academic catalog of a paper writing service. It’s important that your article is unique to your paper’s topic or opinion. This uniqueness must be reflected in your essay writing service, as a poorly written composition may not get the task finished. While searching for essay writing service suppliers, you should take care to do your homework and check references and opinions from other clients and present them as an evidence of the article writing service’s quality.

There are no comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart